چشم انتظار مهدی(عج)

یا ارحم الرحمین
نویسنده : ح. ت. - ساعت ۱۱:٤٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/٦/۱۱
 

 

 خدا مال همه است . مال یکایک ما و شما . خدا تنها رفیقی است که در هیچ شرایطی رفیقش را تنها نمی گذارد، خدا تنها روزنه ای است که هیچ وقت بسته نمی شود. خدا تنها کسی است که با دهان بسته و پای شکسته هم می توان سراغش رفت . خدا تنها معشوقی است که به عاشقان خود عشق می ورزد . خدا . . .


 

... خدا تنها خریداری ست که اجناس شکسته را بهتر بر می دارد و بیشتر می خرد . خدا تنها حاکمی ست که دنبال راهی برای خلاصی محکوم می گردد ، چشمش را بر خطای گنکار می بندد وبرای بخشیدن گنکار ، هزاران بهانه می تراشد و هزاران وسیله و هزاران وسیله می سازد . خدا تنها کسی است که به منکران و تکذیب کنندگانش هم روزی می دهد.

خدا تنها کسی است که اگر یک قدم به سویش برداری، ده قدم به سویت پیش می آید و اگر به سمتش راه بروی ، به سویت می دود. خدا تنها کسی است که اگر از تو محبت ببیند زیر دینت نمی ماند و با قدردانی شگفت  و بی نظیرش، تو را شرمنده می گرداند . خدا تنها کسی است که وقتی همه رفتند، می ماند  و وقتی همه پشت کردند، آغوش می گشاید و وقتی همه تنهایت گذاشتند، محرمت می شود . خداوند آن قدر مهربان است که ناز بندگانش را می کشد و به دنبال فراریان و گریختگان می فرستد ومشتاقانه منتظر بازگشت و آشتی بندگان گنهکارش است .

آری خداوند بهترین دوست، بهترین مونس و هم راز، بهترین یار و بهترین معشوق است . هر چه به او بیشتر نزدیک شوی، معرفت و آگاهیت به خوبی هایش بیشتر و در نتیجه علاقه ات نیز به او زیادتر شده و از رفاقت با او بیشتر لذت می بری .

 حال که اینگونه است بیایید فرصت را از دست ندهیم و با فاصله گرفتن از گناهان و زشتی ها، خود را به  او نزدیک تر کنیم تا رفاقتمان با او محکم تر شود

 

 


 
 
 -BlogEmail-